W Phytomer wierzymy w wyjątkową przyjemność płynącą z poczucia piękna. Każdy składnik naszych receptur ma do spełnenia określoną rolę, aby zapewnić ustawiczne bezpieczeństwo, skuteczność i przyjemność pielęgnacji.

FILM O NASZEJ KARCIE JAKOŚCI

ORGANICZNE, DZIKIE, EKOPRZYJAZNE

Jesteśmy pasjonatami morza i dostarczamy skórze wszystkie jego zalety dzięki naszym dzikim, organicznym, czy zrównoważonym morskim składnikom. Każdego dnia, nasz zespół naukowców pracuje nad rozwojem zielonych metod ekstrakcji najpotężniejszych naturalnych cząsteczek aktywnych, jakie można znaleźć w morzu. A następnie, są przekształcane w wyjątkowo skuteczne produkty do pielęgnacji skóry.

NASZE ZAANGAŻOWANIE NA RZECZ MORZA
	Dłonie i algi		Algi

WYPRODUKOWANE W BRETANII Z PASJĄ

Dzięki temu, że sami wytwarzamy produkty w naszych laboratoriach nad zatoką Mont-Saint-Michel (w Bretanii) i robimy to od 3 pokoleń, możemy zagwarantować ich jakość. Każdego roku rozbudowujemy ogromną bazę wiedzy na temat składników morskich, które tworzymy.

Formułujemy je w delikatne konsystencje, które są luksusowo kojące i przyjemne w użyciu tak, aby piękno rezonowało z dobrym samopoczuciem.

NASZA HISTORIA

NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCI

Dzięki globalnej sprzedaży do 80 krajów, nasze standardy spełniają najbardziej rygorystyczne przepisy na świecie w zakresie tolerancji, bezpieczeństwa i jakości.

Wszystkie nasze formuły i procedury są oceniane przez niezależne laboratoria i nadzorowane przez dermatologów, biologów i innych specjalistów od skóry…

POZNAJ NASZE LABORATORIUM
	Manekin 1		Laboratorium		Próbki

BEZPIECZNE RECEPTURY

Aby zapewnić nieustanne bezpieczeństwo, skuteczność i przyjemność stosowania, starannie dobieramy składniki receptur naszych produktów. Ponad 95% naszej oferty jest przyjazna weganom. We wszystkich naszych formułach wykorzystujemy naturalne składniki pochodzenia morskiego.

Używamy wysokiej jakości składników syntetycznych w przypadkach, gdy przynoszą korzyści w zakresie przyjemności stosowania i efektów pielęgnacyjnych.

	Manekin 2		Krem

ODPOWIEDZIALNA KOSMETYKA

W PHYTOMER promujemy ekologiczne kosmetyki, wykorzystując lokalne składniki z Bretanii z poszanowaniem zarówno morza, jak i rolników morskich, którzy nas zaopatrują.

W naszym dziale badań rozwijamy prace nad zrównoważoną kulturą alg, które promują różnorodność biologiczną mórz, jednocześnie optymalizując wydajność produktu.

W partnerskich spa i salonach współpracujemy wyłącznie z profesjonalną kadrą, aby zapewnić Twojej skórze jakość, spersonalizowaną pielęgnację i uwagę, na jaką zasługuje.

PHYTOMER W MOIM KRAJU
	Oligoforce		Manekin 03		Algues 04

DOBRE SAMOPOCZUCIE DLA WSZYSTKICH

PHYTOMER przekazuje również produkty kosmetyczne specjalistom medycznym w szpitalach, aby mogli zaoferować potrzebującym pacjentom przerwę dla poprawy smopoczucia.

W Stanach Zjednoczonych PHYTOMER uczestniczy w programie Wellness for Cancer, w ramach którego oferuje specjalnie opracowane zabiegi dla pacjentów onkologicznych.

	Manekin 04		Tekstura

ZA KULISAMI LABORATORIUM

Każdy produkt przechodzi liczne testy, podczas których sprawdzane są dziesiątki parametrów skladników aktywnychi, aby osiągnąć idealną równowagę pomiędzy skutecznością, przyjemnością i tolerancją skóry, zawsze stawiając jej bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Dowiedz się, w jaki sposób opracowano Twoje ulubione produkty i znajdź listę ich składników aktywnych na stronie każdego produktu.

1 • MORSKIE SKŁADNIKI
2 • NATURALNE
EKSTRAKTY
3 • SKŁADNIKI
SYNTETYCZNE
4 • ODPOWIEDNIA DAWKA
KONSERWANTÓW
NASZE BESTSELLERY