Z MORZA DLA SKÓRY

WYJĄTKOWA EKSPERTYZA
KOSMETYCZNA

PHYTOMER to rodzinna firma z pasją, której korzenie sięgają francuskiego regionu Bretanii, między Saint-Malo a Mont-Saint-Michel. Nasze zespół badawcze tworzy krok po kroku produkty wysokiej jakości, stosując podejście, które zawsze było skupione na ochronie środowiska.

Francuskie domy piękna
PHYTOMER przekształca morze w pielęgnację skóry od niemal 50 lat aby odkryć kobiece piękno i to co w nim najlepsze. Autentyczne piękno, naturalne i żywe.
DLA SPA

WYJĄTKOWE PROFESJONALNE
PARTNERSTWO

W salonach na całym świecie najlepsi specjaliści wybierają markę PHYTOMER
ze względu na skuteczność naszych produktów, wyjątkową jakość naszego menu zabiegowego
oraz nasze niezawodne i dynamiczne wsparcie biznesowe.

EKSPERCKIE ZABIEGI
Thalasso.com
« PHTOMER rozumie nasze potrzeby, a my rozumiemy ich produkty i protokoły zabiegowe. Bliskość zespołu pozwala na sprawną komunikację we wszystkich sektorach. Każdego roku skutkuje to coraz bardziej intensywnymi i efektywnymi projektami w ramach partnerskiej współpracy. »
Hervé Le Besconte – Generalny Manager
SPA OXYGENE ET MER
« Ważnym jest aby naszym partnerem była marka, która ma wiele narzędzi, w tym dobrze skomponowane zdjęcia, które potem mogą być wykorzystane. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze. PHYTOMER to marka która partycypuje finansowo w ofertach promocyjnych (np. duos) które pomagają wzbudzić zainteresowanie klientów. Inwestycja jest podzielona pomiędzy markę a lokalnego kontrahenta. Bardzo to sobie cenimy, a nie jest to rzecz tak oczywista w przypadku innych marek. Aby pozyskać i zachęcić nowych klientów stworzyliśmy oferty powitalne. PHYTOMER pomógł nam m.in. poprzez oferty promocyjne w ciągu roku , dzięki czemu nie musieliśmy ponosić pełnych kosztów inwestycji. »
Damien BOURGEON
ROYATONIC
« Bardzo doceniamy, że zostaliśmy wymienieni na stronie oraz w serwisie web-to-spa. Te elementy pomogły nam zwiększyć ruch i przyciągnąć nowych klientów. To oczywiste, że odkąd nawiązaliśmy współpracę z marką PHYTOMER pozyskaliśmy wielu nowych klientów, którzy przyszli dla marki. Dzięki naprawdę dobrym filmom, które wyświetlamy na naszych ekranach możemy pomóc odkrywać przed naszymi klientami zabiegi Spa i produkty. »
Céline Prudhomme – Spa Manager
Millesime
« Komunikaty stworzone przez markę bardzo nam pomagają ( Facebook, komunikaty prasowe, poranne historie TV,…) Nie czekam z udostępnianiem postów na moim fanpagu na Facebooku, w szczególności jeśli chodzi o filmy, ponieważ uważam, że są naprawdę dobrze zrobione. »
GRATTIER - Dyrektor
Dla klientów

INNOWACYJNE PRODUKTY

Każdy produkt PHYTOMER to oryginalne dzieło,
które poprawia piękno i rewitalizuje skórę.

CELLULI ATTACK

UKIERUNKOWANY INTENSYWNY ZABIEG ANTYCELLULITOWY

HYDRA FLASH

1 kropla dla 12 godzin nawilżenia w idealnie odświeżającym żelu

PIONNIÈRE XMF

Biotechnologiczny cukier, który wygładza zmarszczki w godzinę

ŚWIATOWY LIDER W PROFESJONALNYCH ZABIEGACH

45
lata istnienia
10 000
spa i salony
80
kraje
30
naukowcy
1500
metry kwadratowe laboratoriów
20
protokoły zabiegowe
250
kody produktów
ONI WYBRALI NASZE PRODUKTY

Pliki do pobrania

* Pola wymagane