NASZE CENTRUM PRODUKCJI I INNOWACJI

Nasze wiodące zespoły badawcze odkrywają rozwiązania dla pielęgnacji jutra. Tworzymy własne naturalne składniki aktywne od początku do końca w naszym centrum produkcyjnym położonym w Bretanii, we Francji.

ŚWIATOWEJ SŁAWY LABORATORIA

10,000 m2przestrzeni badawczej (107,000 sq ft)

30 naukowców

1,000 m2 uprawy alg (10,700 sq ft)

4,000 m2 upraw roślin organicznych (43,000 sq ft)

20 20 składników organicznych certyfikowanych przez Ecocert

1.5 MILLION sztuk produktów/rocznie

Ponad 20 patentów

Laboratoria Phytomer

PIONIERSKIE INNOWACJE NAUKOWE

Naukowcy Phytomer odkrywają, hodują i rozmnażają algi, rośliny oraz mikroorganizmy o największym potencjale pielęgnacyjnym, wykorzystując zrównoważone, inteligentne i ekologiczne metody.

Pracują nad unikatowymi hodowlami alg i biotechnologią morską, aby produkować naturalne składniki aktywne o niezwykle skutecznym działaniu na skórę.

Nasze zespoły naukowe przeprowadzają testy i analizują skuteczność tych molekuł na komórkach skóry, korzystając z zaawansowanych modeli analizy genetycznej i biologicznej.

Uprawy Alg Phytomer w Laboratoriach
Nowoczesne Laboratoria_Badawcze Phytomer

ZDROWA SKÓRA JEST NASZYM PRIORYTETEM

WYPRODUKOWANE WE FRANCJI Z PASJĄ

Wszystkie składniki morskie są wytwarzane i doskonalone w naszej fabryce, a następnie dodawane do delikatnych konsystencji, które zapewniają skórze komfort i odnowę.

Dodawane do formuł, naturalne, wysoce efektywne składniki aktywne, dbają zarówno o środowisko, jak i Twoją skórę. Aby pielęgnacja harmonizowała z dobrym samopoczuciem.

FIRMA RODZINNA

Phytomer Entreprise Bretonne Saint-Malo

SKŁADNIKI ORGANICZNE, DZIKIE, PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA

Jesteśmy pasjonatami morza i używamy dzikich, organicznych i zrównoważonych składników morskich, aby dostarczyć Twojej skórze niewymierne korzyści morza.

Każdego dnia nasz zespół badawczy opracowuje ekologiczne metody ekstrakcji najbardziej aktywnych naturalnych molekuł, jakie można znaleźć w morzu. Następnie przekształca je w wyjątkowo skuteczne naturalne produkty do pielęgnacji skóry.

ŚWIADOMI EKOLOGII

Crème Phytomer Texture
Organiczne, dzikie, ekologiczne składniki Phytomer

BEZPIECZNE, NIETOKSYCZNE FORMUŁY

Dla zagwarantowania trwałego bezpieczeństwa, skuteczności i przyjemności użytkowania, dokładnie selekcjonujemy składniki, które wchodzą w skład naszych produktów. Zdrowie skóry zawsze było naszym priorytetem w procesie rozwoju produktów i nigdy nie używamy substancji, które mogłyby zaszkodzić Twojej skórze.

Nasza oferta produktowa jest przyjazna weganom, a wszystkie nasze receptury opierają się na naturalnych składnikach aktywnych pochodzenia morskiego.

NATURALNE PRODUKTY

Phytomer - wsokiej jakości zabiegi well-being w spa
Morskie składniki Phytomer
Bezpieczne i efektywne produkty Phytomer

PROFESIONALNE ZABIEGI

Współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami w dziedzinie pielęgnacji skóry, którzy posiadają rzetelne wykształcenie z zakresu kosmetologii. To właśnie oni oferują spersonalizowane porady i pielęgnację skóry, co stanowi naszą główną misję.

MENU ZABIEGOWE

Profesjonalne produkty Phytomer
Oddani morzu

NASZA DEKLARACJA JAKOŚCI

W PHYTOMER Wierzymy w morze i w potęgę jego naturalnych składników. Wierzymy, że bezgraniczna hojność morza wymaga naszego szacunku. Wierzymy w prawo każdego do piękna i w najwyższą wagę dbania o skórę. Wierzymy w naukowe podejście do tworzenia kosmetyków. Wierzymy, że bezpieczeństwo i efektywność są ze sobą ściśle powiązane. Jakość to nasz obowiązek i nasze powołanie. Prawdziwa przyjemność pochodzi tylko z zaufania i szacunku. A ponieważ wierzymy, to tworzymy. Dla Twojej skóry i dla tysięcy profesjonalistów od pielęgnacji skóry.

OBEJRZYJ VIDEO

Pobierz nasz plik

* Wymagane pola